Šantenie v Merkury markete na Rožňavskej.....

Autor: Renáta Pavešicová | 17.8.2011 o 23:13 | Karma článku: 12,91 | Prečítané:  3911x

„Náš zákazník, náš pán".  Avšak len do vtedy, kým  z pána nestane sa chudák. Chudák, čo zakúpil si nekvalitný šmejdový tovar a „dovolil" si  ho reklamovať. Merkury market  v Bratislave na Rožňavskej. Iste ho  všetci, čo niečo prerábajú, renovujú  a či budujú dobre poznajú. Kúpite v ňom všetko.

 

Aj ja som kúpila. Obkladačky do kuchyne.  Šesdesiat  kilometrovou cestou domov som sa z nich vytešovala a keď som ich doma rozbalila, tešiť  som sa prestala.

Z jednej krabice sme 4 kusy poškodené vybrali. V druhej  zas 3 také  boli......  a  tak sme rozbalovať   prestali.

Obkladačky sme  naspäť do auta naložili a už neutešenou šesdesiatkilometrovou cestou nazad do obchodu odviezli.

Predávajúcemu som povedala, čo je vo veci , že si ten obklad neprosím  a chcem si vybrať  iný.  Alebo, žeby  mi peniaze vrátili. Ten  však  tónom nevrlým povedal mi, že s tým nič sa nedá  robiť. ANI VYMENIŤ, ANI PENIAZE  VRÁTIŤ !!!

Vraj  som si tovar mohla sama prevozom poškodiť,  neodbornou manipuláciou a neviem ešte čím. Zbytočne som tvrdila, že obal na obklade je nepoškodený, že je to zrejme chyba výroby. Vraj som si mala tovar skontrolovať . Na otázku, či som mala všetko porozbalovať a poprezerať kývol hlavou, že áno presne tak.

Tak som si dala vedúceho  zavolať. Nebol tam, tak prišiel jeho zástupca p. Daniel Borowy. Svoje meno mi sám na kus papiera  napísal, hmm asi navštívenky nemá.

Tvrdil však to isté........vraj treba kontrolovať. Je jedno,  či si kúpite 10, alebo 100m dlažby či obkladu.

Tak sme išli krabice z môjho auta povykladať a všetky porozbalovať. Kus po kuse skontrolovať. Zo 6 m obkladu, bol  meter poškodený. Celé toto trápne rozbaľovanie v daždi ukončil p. Borowy so slovami, že obklad sa zašle naspäť na posúdenie výrobcovi. Mne vraj bude reklamačný list vypísaný.

Neodpustil si však ešte poznámku, k dokladu o kúpe. Bolo na ňom v pečiatke Merkury marketu napísané, že som tovar prevzala bez zjavných závad. No..........zjavné závady to neboli, to sedelo, preto som to i podpísala pri preberaní. P. Borowy bol  ironický, jeho tón posmešný. Keď som ho upozornila, aby si tú iróniu odpustil a správal sa ku mne tak slušne a korektne ako ja ku nemu, tvrdil, že mi nerozumie. Doporučila som mu teda kurz  slovenčiny, lebo zjavne mu  robila problémy.

Cestou domov som premýšľala, ako to ostatní kupujúci robia. Rozbaľujú všetko tak , ako som musela ja? A koľko zakazníkov v obchode obslúžia, ak tak naozaj predávajúci robia?

Hmm, každopádne však,  ak sa začnú i ostatní predávajúci rozbaľovania držať, môžeme to tu rovno zabaliť milá slovač.

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prieskum Focus: Vládne strany oslabujú

Smer stratil takmer dve percentá. Do parlamentu by sa dostalo aj KDH.

DOMOV

Politika, biznis, vplyv. O čo ide oligarchom v médiách

Odborník na komunikáciu a mediálne štúdiá Václav Štetka hovorí, že oligarchovia médiá skupujú výhradne kvôli svojim záujmom.

BANSKÁ BYSTRICA

V Banskej Bystrici otvorili najmodernejšiu autobusovú stanicu na Slovensku

Dopravná časť je v testovacej prevádzke.


Už ste čítali?